20 Kasım 2018

Markafoni’den 2016 Yeni Mağaza Furyası: Sırada Uniq İstanbul

Markafoni-bukoli-20162015 yılı sonunda mağazalarını tüketicilerle buluşturan Markafoni 2016’da mağazalaşmaya hız verecek: Geçtiğimiz aylarda İstanbul’un farklı noktalarında aynı anda üç mağaza açan Markofoni’nin dördüncü mağazası Uniq İstanbul’da hizmete giriyor.

Türkiye’nin ilk özel alışveriş sitesi olan Markafoni, ülkemizde perakende deneyimini zenginleştirmek için fiziksel mağazalarıyla tüketicileri buluşturmaya devam ediyor. Fiziksel mağazalarını yenilikçi bir yaklaşımla e-ticaretin tamamlayıcısı ve varolan deneyimlerin ötesinde tasarladıklarını belirten Markafoni CEO’su İlker Baydar, Bukoli işbirliği ile “kolini kendi seçtiğin yerden istediğin zaman al” seçeneğini sunduklarını ve PayU altyapısıyla tek tıkla kolay ödeme olanağı ile fark yarattıklarını aktardı.

İlgili yazı: Markafoni Zorlu AVM’de Mağaza Açtı, Bukoli ile Teslimatta Fark Yarattı

Markafoni-bukoli-2016

“Tüm mağazalarımızda online sipariş verebilirsiniz”

Hem e-ticareti hem de geleneksel perakendeciliği geliştirdiklerini söyleyen Baydar sözlerini şöyle sürdürdü: “Müşterilerimiz artık mağazaya gelip online sipariş verebiliyor ve internetten verdiği siparişlerini teslim alıp iadelerini yapabiliyor. Türkiye’de 7,4 milyon kullanıcımız var. Dijital mecralardaki liderliğimizi koruyarak mağazalarımız sayesinde müşterilerimize daha yakın olmak ve iletişim kanallarımızı çeşitlendirmek istiyoruz. Sektörümüzde liderlik ettiğimiz bu dönüşümden Türkiye ekonomisi kazançlı çıkacak.”

130’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Naspers’ın çatısı altında faaliyet yürüten Markafoni Grubu 2015 sonunda Zorlu AVM, Ataşehir Novada ve İdealtepe sahil yolu olmak üzere 200 ila 700 metrekarelerden oluşan üç yeni mağaza açmıştı. Şubat ayı içerisinde Uniq İstanbul’da da bir mağaza açacak olan Markafoni Grubu’nun 2016 stratejisi doğrultusunda mağaza sayısı hızla artacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*