19 Kasım 2018

Master Card E-Fest, Festival Ortamını İnternete Taşıdı

8 Ekim’de başlayan ve 14 Ekim’e kadar sürecek olan Master Card’ın düzenlediği online alışveriş festivali Master Card E-Fest, birçok e-ticaret şirketini bir araya getiriyor. Şirketler, katılımcılara bu festival için özel olarak fırsat ve indirimler sunuyor.

Türkiye’deki tek internet festivali olma özelliğini taşıyan bu etkinlik, Master Card tarafından ETİD’in de desteğiyle ülkemizde 2. kez düzenleniyor. Gelişen online alışveriş sektörünün de etkisiyle, bu tür etkinlikleri internet ortamına taşımak, internetten alışveriş yapmaya henüz başlamamış ya da alışkanlık haline getirmemiş olan kullanıcıları e-ticaretle tanıştırmak için oldukça etkili olabilir.

Bu festivalde Master Card kullanıcılarına %30’a varan indirimlerin yanısıra ücretsiz kargo hizmeti de sunulmakta. Altıncıcadde, Bonvagon, E-bebek, Ereyon, Hepsiburada, İnttur, Markafoni, Tekzen ve Yakala.co bu festivale katılan e-ticaret şirketleri arasında.

Son zamanlarda düzenlenen alışveriş festivallerinin bu şekilde internet ortamına taşınması, sektöre biraz daha hareket katmanın yanında, aynı zamanda tüketicilere internette alışveriş yapmanın kolaylığını ve avantajlarını göstermek ve daha fazla kullanıcıyı online alışverişe yönlendirmek için bir araç olarak kullanılabilir.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*