14 Kasım 2018

MasterCard Fırsat Sektörüne Giriyor

Rakipleri American Express ve Visa Card‘dan sonra MasterCard da günlük fırsat sektöründe yerini almaya hazırlanıyor.

2012’nin ikinci çeyreğinin sonuna doğru fırsatlarını üyelerine sunmaya başlayacaklarını belirten MasterCard, ticaretle uğraşan ve banka gibi müşterilerinin fırsatlarını alışveriş alışkanlıkları ve lokasyonlarına göre kullanıcı kitlesi ile buluşturmayı planlıyor.

MasterCard Offers Services ismi ile yayına girecek olan programın ilk etapta fırsat sitelerine teknoloji ve reklam satışı yapan Local Offer Network Inc. ile işbirliği içerisinde sunulacağı paylaşılırken, programın gelişimi ile beraber çalışılan firma sayısının artması da hedefleniyor.

Mart ayında ABD fırsat sektörünün iki numarası LivingSocial, JPMorgan Chase Visa kart ile işbirliği içerisinde kredi kartını piyasaya sürmüştü. Bu kart ile firma kullanıcıları avantajlı fırsatlara ulaşabiliyorlardı.

MasterCard Grup Başkanı Mario Shiliashki, tüketicilerin indirimlere oldukça ilgili olduğunun sektörün hızlı büyümesinden anlaşılabileceğini, kendi kullanıcı kitlelerine de müşterilerinin fırsatlarını sunarak kullanıcıları ve fırsatları sunan markaların iletişimlerini güçlendirmeyi hedeflediklerini açıklıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*