14 Kasım 2018

MasterCard ve Etohum’dan Girişimcilere Destek

MasterCard ve Etohum’un finansal teknolojiler alanında yaptığı işbirliği ile finansal teknolojiler (fintech) konusunda çalışan girişimlere önemli fırsatlar sunulacak. Girişimin hedefi, iş modeli, şirket olup olmama, yatırım potansiyeli gibi kriterlere göre değerlendirilerek seçilecek girişimlere, ilk etapta sunum yapma ve yatırımcıların beklentileri üzerine üç aylık bir eğitim verilecek. Ardından Etohum Yatırımcı Kulübü’ne sunum yapacak olan girişimciler, şirketlerine yatırım alabilmek için melek yatırımcılarla daha detaylı görüşme fırsatı yakalayabilecekler.

Seçilen girişimler aynı zamanda MasterCard’ın ticaretin geleceğini değiştirecek inovatif girişimlere destek veren, İrlanda’daki StartPath.com adlı inkübasyon programı için değerlendirilme hakkı elde edecek.

Program kapsamında seçilen girişimler, Şubat ayında Etohum tarafından düzenlenen Startup Turkey konferansına davet edilecek. Girişimciler; iş planından proje yönetimi ve sunum tekniklerine kadar birçok konuda verilecek bilgilendirmeden sonra, kurmak istedikleri şirketin iş planlarını ve/veya internet sayfalarını hazırlama aşamasında mentorlardan koçluk ve yönlendirme alabilecekler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*