12 Aralık 2018

MasterCard’dan İnternette Alışveriş Festivali

Dünyanın önde gelen ödeme sistemlerinden MasterCard, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) ile işbirliğine girerek, Türkiye’nin ilk internette alışveriş festivali “Mastercard e-fest”i başlattı.

5-9 Aralık 2011 tarihleri arasında devam edecek olan festivalde ETİD’e üye, Türkiye’nin önde gelen 22 markasından farklı oranlarda indirimler, ücretsiz kargo hizmetleri ve hediye çekleri sunulacak.

MasterCard kullanıcıları 5-9 Aralık tarihleri arasında www.mastercardefest.com adresine tıklayarak, teknolojiden giyime, dekorasyondan hizmete kadar pekçok alanda ürün ve hizmeti ayrıcalıklı indirimler ile satın alabilecekler.

Mastercard’ın internet festivalinde yer alacak markalar arasında ise 1Y1V, adepo, çiçeksepeti, ekopasaj.com, ereyon.com.tr, evmanya, genpa.com.tr, gittigidiyor, hepsiburada.com, hızlıal.com, limango, markafoni, morhipo, sahibinden.com, sanalpazar, teknosa.com, tezken, trendyol, vipdükkan, yakala.co, yeniçarşım.com ve ykmden.com bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Serhan der ki:

    Ben bu festivali değerlendirdim hızlıal.com’dan alışveriş yaptım. Bu tarz kampanya ve festivallerin devamını bekliyoruz.

Fikrini söyle

*