11 Aralık 2018

McDonalds İlk Günlük Fırsatını LivingSocial ile Sunuyor

Günlük fırsat sektörünün yaygınlaşmasındaki büyük hız çoğumuzu şaşırtırken, birçok markanın, özellikle de restaurantların fırsat firmalarını güçlü kullanıcı kesimlerinin de etkisi ile yeni müşteri kazanımı ve reklam amaçlı kullandıkları biliniyor.

Günümüzün en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan fırsat sektöründen yararlanmak isteyen son isim ise oldukça ilginç. McDonalds, ABD genelinde LivingSocial ile birlikte yayınlayacağı bir fırsat kampanyası ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Pazarlamaya oldukça dev bütçeler ayıran ve en fazla marka bilinirliği bulunan firmalardan biri olan McDonalds, LivingSocial ile yaptığı işbirliğinden ABD’nin en geniş kapsamlı fast food fırsatını yaratarak, 1 milyon tüketiciye ulaşmayı hedefliyor.

Fırsatta LivingSocial üyeleri 26 dolar değerindeki 5 Big Mac ve 5 büyük boy patates kızartmasının bulunduğu hediye çeklerini 13 dolara satın alabilecekler. Hediye çekleri kullanıcılara posta yolu ile iletilecek.

McDonalds ABD Pazarlama Başkan Yardımcısı Peter Sterling, ilk günlük fırsatları için LivingSocial’ın çok iyi bir iş ortağı olacağına inandıklarını, ABD’nin en yaygın kapsamlı fast food fırsatını sunmaya hazırlandıklarını belirtti.

Fırsat ile beraber, McDonalds’ın da lokasyonlarında LivingSocial’ın tanıtımını yapacağı açıklandı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*