12 Kasım 2018

MediaMarkt Online İçerik Pazarlamasına Başladı

Media Markt’ın teknoloji meraklılarına özel hayata geçirdiği tekno-blog sitesi Media Trend, tüketicilerle buluştu. Sektörün tanınmış yazarları tarafından hazırlanan ve yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere kaynak oluşturmayı hedefleyen sitede ayrıca donanım, güvenlik, oyun, sağlık, sosyal medya, ürün inceleme, yazılım ve yeni teknoloji gibi kategorilerde çeşitli içerik ve gelişmeler de yer alıyor. Sosyal medya ile entegre çalışan Mediatrend’te ayrıca güncel teknolojik trendler de yer alıyor.

media trend

Sadece teknoloji ile ilgilenenlerin değil, 7’den 70’e güncel teknolojiye dair fikri olmayanların da rahatlıkla anlayabileceği dilde kurgulanmış,  sıkılmadan vakit geçirilebilecek bu site, yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere de yol gösteriyor. Kadınlara yılbaşında alınabilecek en güzel teknolojik hediyelerden, hashtag kullanmanın faydalarına, en iyi kamera uygulamalarından, en yeni oyunlara kadar pek çok konuyla ilgili yazar görüşü Mediatrend’te yer alıyor. Teknoloji alışverişi yapmak isteyenlere rehber niteliğinde olan Mediatrend’e üye olan kullanıcılar ayrıca teknoloji yazarlarının hazırladığı içeriklerin altına kendi yorumlarını da ekleyebiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. İçerik pazarlamasına adım atan ilk büyük markalardan oldular. 2015’te diğer markalar da tek tek aralarına katılır. Blog ve içerik eski popülerliğini 2015’te kazanacak gibi.

  2. www.özellikleri.com der ki:

    Bakalım daha başka hangi firmalar katılacak

Fikrini söyle

*