21 Kasım 2018

miKunu: Online Katalogları Lokasyona Göre Gösteren Mobil Uygulama

mikunuMobil üzerinden popüler ve size yakın mağazaların online kataloglarına ulaşmanızı sağlayan miKunu, iPhone ve iPad cihazlar için kullanıma sunuldu.

Toplam 50 marka ile anlaşan ve bu markaların online kataloglarına güncel bir şekilde yer veren miKunu ayrıca bulunduğunuz lokasyona göre de size yakın mağazaların listesini çıkartabiliyor ve siz de bu mağazaların online kataloglarına göz atabiliyorsunuz. Toplam 9 bin şubeyi veri tabanına kaydetmiş olan miKunu’da filtreleme yöntemi ile ilginizi çeken kategorilere göz atmanız mümkün. Ayrıca istenen kelimelerde arama yaparak (örn: masa, televizyon) ilgili içeriğin yer aldığı online kataloglara göz atılabiliyor.

Kiler, 5M Migros, Metro, Media Markt veya Ikea başta olmak üzere birçok bilinen marka ile anlaşmış olan miKunu’da her gün 200’ün üzerinde broşür ve katalog yer alıyor. Yukarıda da üzerinde durduğumuz gibi uygulamanın şu anda en öne çıkan özelliği lokasyona göre mağazaların ve katalogların kullanıcıya gösterilmesi.

Öte yandan miKunu kullanıcılarının yalnızca içeriklere göz atabilmesi ancak satın alma sayfasına yönlendirilememesi şu an için kabul edilebilir olsa da, önümüzdeki zamanlar için bir eksik olarak görülebilir. Ancak uygulamanın katalog karıştırmayı seven kişiler tarafından özellikle sevileceğini de belirtmek gerekiyor.

Mikunu’yu App Store’dan ücretsiz indirmeniz mümkün.

Mikunu UygulamaGeçtiğimiz zamanlarda online ve basılı kataloglar hakkında yayınladığımız yazılarda online katalogların alışverişin geleceği olduğunu ve e-ticaret sitelerinin katalog gönderimi konusu üzerinde durmasının gerekliliğine değinmiştik. Bütün bunların nedeni olarak da tüketicilerin yeni ürün keşfetmek ve fiyat karşılaştırmak için katalog kullanma alışkanlıklarının hala devam ediyor olması gösterilebilir.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*