22 Kasım 2018

Mobil Şube İçin Sosyal Çözüm: Vine

Sosyal mecraların özellikle mobil uygulamaları müşteriler için yaygınlaştırma konusunda kullanımı hızını hiç kesmeden sürüyor. Bu konuda genellikle kullanılan Facebook ve Twitter haricinde, alternatif mecralar da zaman zaman gündeme geliyor. Bunun en iyi ve yeni örneklerinden birisi, Yapı Kredi Bankası’nın uygulamaya koyduğu, Vine üzerinde yürüttüğü kampanyası.

Sınırları yok eden, insanlar ve hizmetleri bir araya getiren mobil araçlar artık hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldi ve bu kolaylığa çok çabuk alıştık.

Yapı Kredi de bu yeniliğe çoktan adapte oldu ve mobil şube kullanımının yaklaşık 4 milyon kişiye ulaştığı bir dünyada en sık kullanılan mobil şube hizmetlerini yaratıcı Vine videolarıyla anlattı.

yapikredi

Vine videoları ile yoğun ilgi gören Yapı Kredi Mobil Şube, indirilme sayısını iki katına çıkardı. Android marketlerde ve App Store’da en yüksek puana sahip, en sevilen finansal uygulamalardan biri oldu. Ayrıca  bu yenilikçi faaliyeti ile Vine’da toplam 2.300 beğeni ve 1.648 paylaşım aldı.

Yeni mecra kullanımlarına yönelik yeni bir başarı hikayesi oluşturduğu eğlenceli ve yaratıcı Vine videolarını izlemek için tıklayın.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*