17 Kasım 2018

Morhipo’nun İnteraktif E-dergisi MorhipoMag Yayınlandı

Morhipo Mag

Türkiye pazarındaki özel alışveriş kulüplerinden biri olan Morhipo’nun interaktif e-dergisi MohipoMag yayına girdi. İlk sayısıyla internet kullanıcılarının karşısına çıkan MorhipoMag’ın içerisinde moda, kozmetik, ev-yaşam gibi konular yer alıyor.

HTML 5 ile hazırlanan dergi interaktif bir tasarıma sahip. Kullanıcılar derginin sayfaları arasında gezerken, sayfa üzerinde yer alan ürünlerin üzerine tıklayıp, ürünlerin satış sayfasına giderek alışveriş yapabiliyorlar. Dergide Hande Ataizi, Ayşe Deniz ve Emre Erdemoğlu’nun koleksiyon ve stil önerileri de yer alıyor.

Moda, stil ve ev dekorasyonuna yönelik içeriklerin ve tavsiyelerin yanı sıra dergide moda ve sanat ile ilgilenen öğrencilerin çalışmalarını öne çıkarmaya yönelik sayfalarda yer alıyor. MorhipoKampüs adıyla üniversite öğrencilerinin çalışmalarını değerlendiren MorhipoMag’ın ilk sayısının konuğu ise İstanbul Bilgi Üniversitesi oldu.

MorhipoMag’ın Genel Yayın Yönetmenliğini İlkin Kurt, Yayın Danışmanlığını ise Nurcan Akad yapmakta. Dergiye buradan ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Paylaşımlarınız için teşekkürler.. Kaliteli yayınlarınızın devam etmesini temenni ederiz…

Fikrini söyle

*