15 Kasım 2018

Kaan Dönmez Ayrıldı, Morhipo’nun Yeni CEO’su Kim Oldu?

şule kuban arditti
Morhipo.com’un eski CEO’su Kaan Dönmez‘in ayrılmasının ardından, şirketin yeni CEO’su Boyner&YKM’nin Merchandising’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şule Kuban Arditti oldu. Önümüzdeki dönemlerde hızlı ve güçlü bir şekilde büyümeyi planlayan Morhipo, Arditti’nin Genel Müdürlük koltuğuna oturmasıyla beraber Boyner Grubu’nun bugüne kadar çeşitli şirketler aracılığıyla kazandığı 30 yıllık tecrübeyi bu planlar doğrultusunda kullanabilecek.

Boğaziçi Üniversitesi İşletmecilik bölümünden mezun olan Şule Kuban Arditti, 1984 yılında Beymen Konfeksiyon Fabrikası’nda Planlama Müdürü olarak Boyner Grubu’na katılmıştı. İlerleyen zamanlarda burada Genel Müdürlük görevini üstlenen Arditti, bir süre sonra Boyner bünyesindeki Benetton’da tedarikten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Buradan sonra Alboy’un Genel Müdürlüğünü üstlenen Arditti, Beymen’in Merchandising ve Pazarlama sorumlusu olarak üst yönetimlerde yer alarak görevine devam etti. Şule Kuban Arditti 2004 yılından beri Boyner Büyük Mağazacılık’ta çalışmaktaydı.

Türk e-ticaret sektöründe özel alışveriş kulübü olarak hizmet vermekte olan Morhipo’nun başına gelen Arditti, burada Genel Müdürlük görevinin yanı sıra Boyner&YKM merhandising ekindeki mentorluk görevine de devam edecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Kılınç Orhan Erdemir der ki:

    Kaan Bey artık hizlial.com’un başında 😉

  2. hakan der ki:

    kaan bey yakalalıgını yapıyosunuz :d

Fikrini söyle

*