18 Aralık 2018

Mortaki.com’da Kullanıcılar Kendi Takı Tasarımlarını Yapabilecekler

mortakı kendin tasarla
Takı ve aksesuar ürünleri özellikle kadın tüketicilerin en çok ilgisini çeken kategorilerden biri. Fakat takı konusu kişisel zevklere hitap ettiği için ve bu takıların kişiye has olmalarının daha özel bir anlamı olmasından dolayı bu ürünlerin seçimi oldukça zor olabiliyor. Mortaki.com kullanıcıların kişisel zevklerine göre, internet sitesi üzerinde kendi takılarını tasarlayabilecekleri yeni uygulamalarını hayata geçirdi.

Kullanıcılar Mortaki.com üzerinden 50.000 farklı kombinasyon seçeneği arasından kendi zevklerine göre takı tasarımı yapabilecekler. Tüketiciler internet sitesi üzerinde seçtikleri ürünlerin metallerini ve taşlarını seçerek kendi zevklerini yaptıkları tasarımlara yansıtabilecekler. Kullanıcılar site üzerinden 26 farklı değerli taş ve 8 farklı materyal seçebiliyorlar.

Mortaki.com’un kendin tasarla bölümünün altında yüzük, küpe, kolye, bileklik, isim, çocuk, burç ve şanslı sayılar gibi farklı ürünlerin tasarımı yapılabilir. Tasarımını yapmak istediğiniz ürünü seçtikten sonra seçtiğiniz ürünün üzerindeki taşı seçiyor, sonrasında da materyalini seçiyorsunuz. Sayfanın sol tarafında yaptığınız değişiklikleri görürken, yaptığınız değişikliklerde fiyatlar da değişiyor. Böylelikle yaptığınız tasarımın fiyatını anında görebiliyorsunuz.

Mortakı Kendin Tasarla

Mortakı.com, satışa sunduğu ürünlerin üretimini de yapmakta. Ayrıca verdiğiniz siparişler 5 gün içinde kargoya veriliyor. Eğer yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız, site üzerinde yüzük ölçünüzü nasıl hesaplayabileceğinizi gösteren bilgilerin yanı sıra Mortaki.com’un yüzük ölçüsü belirleyen mobil uygulamasının linki de sayfada yer alıyor.

Mortaki.com üzerinde kendi tasarımlarınızı yapabileceğiniz gibi hazır takılar da bulunuyor. Sitede yüzük, küpe, kolye, bilezik, broş ve kol düğmesi gibi farklı kategoriler altında ürünler yer almasının yanı sıra tasarımcıların koleksiyon ürünleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Siteye üye olmadan da kendi takınızın tasarımını yapabildiğiniz gibi alışverişinizi tamamlarken üye olmadan, gerekli bilgileri doldurarak da alışverişi tamamlayabilirsiniz. 69 TL ve üzeri alışverişlerinizde şirket ücretsiz kargo seçeneği de sunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Burçak Koç der ki:

    Dünya kadar bug varmış.

Fikrini söyle

*