19 Kasım 2018

Motosiklet Giyim ve Aksesuarı Satan Online Alışveriş Siteleri

Türkiye’de motosiklet kullanımı ve motosiklet kültürünün oturmuş olduğunu söyleyemeyiz ancak özellikle son yıllarda motosiklet kullananların sayısı giderek artıyor. Motosiklet kültürü bazıları için ulaşım aracı olmaktan ziyade bir yaşam biçimini, bir tutkuyu ifade ediyor.

Kendinize ve motosikletinize renk katmak ve tabi bir de emniyetiniz için bu haftaki e-ticaret şirketleri listesinde Motosiklet Giyim ve Aksesuar Satan Online Alışveriş Sitelerine yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler de yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Anesmotor.com

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-anes-motor
30 yıla aşkın tecrübesi bulunan Anes Motor’un 20’ye yakın bayisi bulunuyor. Ücretsiz kargo hizmeti bulunan ürünler olduğu gibi, %50’ye varan indirimleri outlet mağazasında bulabilirsiniz. Siteden almış aldığınız ürünlere herhangi bir zarar vermeden yedi günlük süre içinde aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Dadasmotor.com.tr

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-dadas-motor
1998 yılında kurulan Dadaş Motor, Yamaha’nın bölge bayiliğini yapıyor. Kasktan, vücut korumalıklarına kadar birçok ürün grubunu sitede bulabilirsiniz. Satın aldığınız ürün ile teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa ürün iade talebinde bulunabilirsiniz.

Gungormotor.com

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-gungor-motor
1973 yılında kurulan Güngör Motor’da 12 aya varan taksit imkanları bulunuyor ve site geniş bir ürün yelpazesine sahip. Sitede alışveriş yaparken ihtiyaç duyacağınız, beden ölçümünde işinize yarayacak bilgileri bulabilirsiniz.

Hudsonderi.com

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-hudson-deri
1985 yılından beri Amerika’da faaliyet gösteren ve Türkiye’deki ilk şubesini 2007 yılında açan Hudson’un Türkiye genelinde üç şubesi bulunuyor. Siteden yapacağınız alışverişlerde +5 taksit ve 2 ay taksit atlatma bulunuyor.

Feyizoglu.com

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-feyizoglu
2005 yılından beri motosiklet sektöründe yer alan ve 2006’da online mağazasını açan Feyizoğlu’nda tüm alışverişlerinizde %2 para puan kazanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine sabit kargo bedeli 4,90 TL iken, 200 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir ücret alınmıyor. Sitedeki motorculara özel resimler, makalaler ve birçok bilgiye göz atmanızda fayda var.

Kanuni.com.tr

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-kanuni-online-satis
Motosiklet sektörüne 1987’de MZ motosikletlerin Türkiye dirtribütörlüğüyle adım atan Kanuni’de, motosiklet ve bisiklet siparişlerinden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Ayrıca birçok kredi kartında 12 ay taksit imkanı bulunmakta.

Motomaxonlineshop.com

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-motomax
Bir yıldır sektörde bulunan Motomax’den yapacağınız alışverişler banka onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü içerisinde adresinize teslim ediliyor. Ayrıca saat 15:00’dan sonra verilen sipariş ertesi gün işleme alınmakta. Sitede 40’a yakın marka bulunduğu gibi, Garaj ürünleri çatısı altına seri sonu ve %70 indirime varan avantajlı ürünleri bulabilirsiniz.

Motosikletaksesuarlari.com

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-motosiklet-aksesuarlari
Geniş ürün yelpazesine sahip olan Motosiklet Aksesuarları’nda 4.000’e yakın aksesuar çeşidir bulunuyor. Şirketin telefonla destek servisi hergün 10.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermekte. Tüm Türkiye’ye gönderim yapan şirket, siparişinizi ortalama 3 iş günü içerisinde size ulaştırıyor.

Motosikletim.com.tr

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-motosikletim
Yaptığınız her alışverişte %2 hediye çeki aldığınız Motosikletim’e kayıt olmanız durumunda 500 puan yani 10 TL kazanabilirsiniz. Ödeme seçeneği olarak havale ve tek çekim ödemelerini seçmeniz durumunda %5 indirim avantajı bulunmakta. Ürün garantileri distrübütör firma tarafından karşılanmakta olup, arızalı ürün tamir ettirebilir ve değiştirilebilirsiniz.

Motosuperstore.net

motosiklet-giyim-ve-aksesuar-online-alisveris-moto-super-store
2005 yılında sektöre giren ve 2008 yılında internet satış sitesini açan Moto Superstore İstanbul’da bulunuyor. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmamasının yanı sıra, ödeme seçeneği olarak kapıda ödeme mevcut. Saat 13:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınırkan, İstanbul içinden verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde elinizde oluyor. Ayrıca sitede beden hesaplaması yapabileceğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Yamaha En iyi bayisini eklemeyi unutmuşsunuz.

    Kardeşler Motosiklet
    http://kardeslermotosiklet.com/

    Motoliz.com
    https://motoliz.com/

Fikrini söyle

*