15 Kasım 2018

MyHabit’ten 1 Ağustosa Kadar Alışveriş Yapanlar 25$ İndirim Kazanıyor

Amazon, private shopping sektöründe rekabeti kızıştırıyor.

Gilt, HauteLook, Rue La La ve Fransız private shopping devi Vente-Privée gibi pek çok büyük ismin yer aldığı zorlu ABD private shopping sektöründe, Amazon pazar payını arttırmak için private shopping siteleri takipçilerinin karşısına çok cazip bir fırsatla çıkıyor.

Amazon’un private shopping sitesi MyHabit.com‘a üye olan kullanıcılar, 1 Ağustos’a kadar alışveriş yaptıkları takdirde 25 dolarlık bir indirim kazanacaklar.

15$’a Türkiye’nin de aralarında olduğu 50’den fazla ülkeye kargo hizmeti de sunan MyHabit.com, oldukça pahalı ve lüks markaların indirimli ürünlerini üyeleri ile buluşturuyor.

Amazon, Avrupa ülkelerine sunduğu 2 ile 4 gün arasındaki kargo süresi ve uygun kargo ücreti ile, uluslararası pazarda da pay sahibi olmak istediğini açıkça gösteriyor.

Amazon’un rekabeti kızıştıracak bu promosyonundan sonra rakiplerinin nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Hımmm İşler gderek zorlaşıyor. Büyükler küçük gibi düşünmeyi başaracak, küçükler büyüklerin aklına gelmeyenleri aklına getirecek…

Fikrini söyle

*