15 Kasım 2018

Doğuş Planet’in Pazar Yeri Konseptli Yeni E-ticaret Girişimi n11 Açıldı

Doğuş Grubu ile Güney Koreli SK Group’un bir araya gelerek oluşturduğu internet yatırımcılığı tabanlı Doğuş Planet‘in ilk girişimi olan n11.com bugün açıldı. Pazar yeri (Market Place) konseptiyle kullanıcılara hizmet verecek olan bu girişim hakkında daha önce de sizlere bilgiler vermiştik.

Açılma tarihi hakkındaki dedikoduları bugün sonlandıran yeni girişimin arkasında daha önce Bonubon ve Enmoda ile online alışveriş konusunda tecrübe edinmiş Doğuş Grubu’nun bulunuyor olması, pazar yeri konseptiyle hizmet verecek olan n11.com için büyük bir avantaj. Bunun yanı sıra Güney Kore’nin en büyük holdingleri arasında yer alan ve çok farklı sektörler de hizmet vermekte olan SK Group’un tecrübesini de unutmamak lazım.

n11’in kullanıcılara sunduğu kategoriler arasında moda ve kozmetik, elektronik eşyalar, ev dekorasyon ve spor ürünlerinin yanı sıra, kitap, oyun ve otomotiv aksesuarları da bulunuyor.

n11Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. ramazan toker der ki:

    Bu site ile ilgili bir yazıyıda ilk açıldığı gün ben yapmıştım.Sitede o kadar çok eksik varki.Diğer sayfalara geçtiğinizde boş sayfa,marka türü ile gittiğinizde net sonuçlara vermeme gibi.Sanırım artık açalım eksikleri zamanla gideririz fikri ile açılmış.

  2. güzel bir site ve çok çeşitli.

Fikrini söyle

*