18 Kasım 2018

n11.com, Tatil Kategorisi İçin Jolly Tur ile Anlaştı

jolly tur n11.comİlk önce akıbetinin ne olacağını yorumladığımız daha sonra açılış haberini yaptığımız n11.com, Jolly Tur ile stratejik ortaklık anlaşmasına imza attı.

Bildiğiniz üzere; n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Koreli SK Group bir araya gelerek oluşturduğu internet yatırımcılığı tabanlı Doğuş Planet‘in ilk girişimi özelliği taşıyor. Tekstilden, elektroniğe, ev ve yaşamdan, otomotiv ve aksesuarlarına kadar pek çok kategoride hizmet veren n11.com, seyahat, bilet ve tatil kategorisi için Jolly Tur ile anlaşmaya vardı.

Her türlü pazarlama süreci ve stratejisinin internet ortamında rahatlıkla uygulanabilmesinin turizm sektörü adına önemli olduğunu vurgulayan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, değişen ve gelişen teknolojiye yatırım yapmaya devam ettiklerini ve n11.com müşterilerine, tatili en iyi avantajlar ile sunacaklarını belirtti.

Doğuş Planet İcra’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İzi Adato ise, n11.com olarak açık pazar ve genel anlamıyla e-ticaret sektörünü büyütmeye yönelik öncelikli hedefleri olduğunu ve bu hedefler doğrultusunda; Türkiye’nin önde gelen ve tüketicinin güvenini kazanmış şirketleri ile internet kullanıcılarına değer katacağına inandığımız anlaşmalara imza attıklarını dile getirdi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*