15 Kasım 2018

NBA, Online Mağazasını Avrupa’ya Taşıyor

Avrupa’nın önde gelen spor perakendecisi KitBag ile birkaç yıl boyunca ortak çalışacak olan NBA, Avrupa’da bir online mağaza açmanın hazırlıklarını yapıyor. Bu ortaklıkla beraber NBA, NBAStore.eu’yu yayına sokarak Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’ya hizmet vermeyi planlıyor.

Avrupa’daki online spor perakendecilerinin lideri olarak bilinen KitBag ile işbirliği yapmanın, onlar için büyük bir fırsat olacağını söyleyen NBA‘in kıdemli başkan yardımcısı Ben Morel, bu girişim ile Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’daki NBA hayranlarına online olarak alışveriş yapma imkanı sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Eylül 2012’de yayına girmesi planlanan mağazada, Adidas, Spalding, Mitchell & Ness ve New Era gibi NBA’in resmi sponsorlarının ürünleri satışa sunulacak. Ayrıca, kullanıcılar siteden NBA’in koleksyon ve hatıra ürünlerini satın alabilirler.

KitBag’in CEO’su Andy Anson, NBA gibi bir markayla çalışmaktan ve NBA’in resmi online mağaza ortağı olmaktan gurur duyduklarını ve online satıştaki deneyimleriyle NBAStore.eu ile çok başarılı sonuçlar alacaklarından emin olduklarını söyledi.

Site şu an için İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dillerini destekleyecek; ama ilerleyen zamanlarda yeni dil seçeneklerinin de eklenmesi bekleniyor. Kullanıcılar kendi para birimleriyle alışveriş yapabilecek ve Avrupa’nın merkezi bir bölgesinden yollanacak bu ürünler ile kargo teslimat süresi ve ücreti de azalmış olacak. Yani bu Türkiye’deki NBA fanatikleri için de güzel bir haber demek oluyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*