16 Kasım 2018

Canlı Destek Firması Needle’a 10.5 Milyon Dolar Yatırım

E-ticaret firmalarında canlı destek kullanımı önemini arttırırken, tüketicilerin sorularına oldukça hızlı bir şekilde yanıt almalarını sağlayan bu yöntem, satışları arttırmada şüphesiz ki firmalara yardımcı oluyor.

Canlı desteğin öneminin artması ile bu sektörde hizmet veren Needle gibi firmalar, hem hizmetlerini geliştirmek, hem de rekabet koşullarında öne geçmek adına yatırım alma yolunu seçebiliyorlar.

Canlı destek alanında oldukça farklı bir hizmet sunmakta olan Needle, çalıştığı firmaların müşteri kesiminden, yani firmaların online alışveriş sistemini bizzat deneyimlemiş kesimi işe alarak, onları bulundukları yerden saatlik ücret ile canlı destek görevlisi olma yönünde eğitiyor.

Bu şekilde online alışveriş yapan kesimin isteklerini birebir anlayan görevlilere sahip olduklarını açıklayan Needle, yatırımlarını yeni canlı destek uzmanlarını işe almak üzere kullanacaklarını paylaşıyor.

Shasta Ventures ve Rembrandt Venture Partners‘tan 10.5 milyon dolarlık bir yatırım alan firma, yeni yatırımı ile bu güne kadar aldığı yatırım miktarını 12.5 milyon dolara yükseltiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*