19 Kasım 2018

“Nereye Gitsek” Sorusuna Cevap Niteliğinde Girişim: Nerdeicek.com

Nerdeicek.com, İstanbul’da yaşayan, gece hayatını ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi seven ancak nerede ne yapmak istediğinden pek de emin olmayanlara istedikleri yerde ve istedikleri modda mekanlar öneren bir platformdur.

Olabildiğince sade ve ilgili içerikleri kullanıcılara sunmak isteyen Nerdeicek.com, hepimizin günlük hayatta karşılaştığı “Bu haftasonu nereye gitsek?”, “Beşiktaş’ta sakince oturup içkimizi içebilecek nereler vardır acaba?”, “Patronumu Kadıköy’de lüks rakı içebileceğim bir yere götürmek istiyorum”, “Kız arkadaşımla Taksim’de kokteyl içip dans etmek istiyorum” gibi sorulara cevap verebilmeyi hedeflemektedir.

nicek

Nerdeicek.rocks, Nerdeicek.com arka bahçesi sloganı ile Nerde İçek ziyaretçilerine keyifli içerikler sunmayı hedefliyor. Evde İçek, Alkol ve Event gibi konu başlıkları ile kullanıcılara evde keyifli zaman geçirmenin, alkol çeşitleri hakkında bilgilendirici infografiklerin ve haftalık etkinliklerin değerlendirmelerini bulabilecekleri bir platform olmayı amaçlıyor.

Sitede klasik reklam modelleriyle ilerlemeyi düşünmeyen Nerde İçek, geliştirdiği çeşitli kreatif reklam modelleriyle markalarla yaratıcı projeler ve pazarlama çalışmaları yapmayı hedefliyor.

İnternet sektöründe tecrübe elde edeceğim derken üniversiteyi uzatan, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü demirbaşlarından olan Cem Narmanlı ve Uğurcan Sevindik tarafından kurulan Nerde İçek, Alkolün İcadıyla Başlayan Sorunu çözmeye geliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*