15 Kasım 2018

Neticaret’ten Ücretsiz, Sertifikalı E-Ticaret Eğitimi

Türkiye’de e-ticaret altyapı sağlayıcılığı yapan Neticaret, 6 Ekim Cumartesi günü “Ücretsiz, Sertifikalı E-Ticaret Eğitimi” düzenleyecek.

Herkese açık olarak düzenlenecek olan bu sertifika programında katılımcılara katılım sertifikası verilecek. Öncesinde kahvaltı servisinin de yapılacağı eğitim 6 Ekim Cumartesi günü 10:00-15:00 saatleri arasında yapılacak ve dersler 45 dakika, ders araları ise 15 dakikadan oluşacak.

Eğitimde üzerinde durulacak konular:

  • E-ticaretin dünü, bugünü ve geleceği,
  • SEO ve SEM
  • E-ticaret sitesi kullanımı ve örnek uygulamalar
  • Sosyal Medya ve Girişimcilik.

Eğitime başvurular Neticaret’in Facebook ve Twitter sayfalarının takip edilmesinden sonra Neticaret davetiye sayfasındaki form doldurularak yapılabilir. Bu eğitim belli bir kontenjanla sınırlı olduğu için katılımcıların başvuru önceliğine göre kayıt işlemleri gerçekleşecek.

Türkiye’de her geçen gün gelişmekte olan e-ticaret sektöründe yer almak isteyen kişilere yönelik gerçekleşecek bu tarz eğitimler için, katılımcılarına sektör hakkında bilgi vererek pazarın büyümesine katkıda bulundukları için oldukça önemli buluşmalar demek yanlış olmaz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Eğitmenler kim?

Fikrini söyle

*