12 Kasım 2018

NetWork Giyim, Fiziki Mağazasını Online’a Taşıdı

NetWork-online-magasini-acti

Boyner Holding Group çatısı altında 1999 yılından bu yana hizmet veren NetWork giyim markası, fiziki mağazasını online’a taşıdı. E-ticaret alanında yoluna bundan sonra kendi başına devam etme kararı alan şirket, NetWork.com.tr adresinde hizmet veriyor.

Kadın, erkek, ayakkabı, çanta ve  aksesuar kategorilerinde 2000 farklı ürünün satışını gerçekleştiren NetWork.com.tr, 30 gün içerisinde iade seçeneği sunuyor. Bu kategorilerin yanı sıra, yeni sezon ürünlerinin farklı bir başlık altında yer aldığı sitede, NetWork’un özel tasarımlarına da ayrı bir yer veriliyor

Fiziki ve online kanalların birbiriyle entegre ilerlemesini düşünen şirket, bu amaca yönelik hizmetler de sunuyor. Kullanıcılar, online mağazadan aldıkları ürünleri, fiziki mağazada değiştirebiliyor ve terzi/tamirat gibi işlemlerini ücretsiz olarak tamamlayabiliyor.

Şu ana kadar NetWork ürünlerini, e-ticaret sektörüne özel alışveriş kulüpleri aracılığıyla ulaştıran şirket, bu atılımla yoluna kendi markası üzerinden devam etmiş olacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*