19 Kasım 2018

Next Generation Amazon Kindle Fire Temmuz Sonunda Satışa Çıkıyor

Tablet pazarı git gide kızışıyor.

Önce Google‘ın yeni tableti ile iPade rakip olmayı planladığının haberleri yankılanırken, Microsoft tamamen kendi üretimi olacak olan tabletini piyasaya sürmeye hazırlandığını açıklayarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Geçtiğimiz sene Noel dönemine denk getirdiği oldukça uygun fiyatlı yeni tablet bilgisayarı Kindle Fire ile hiç şüphesiz iPad satışlarını etkileyen Amazon, CNET tarafından paylaşılan bir bilgiye göre next generation tablet bilgisayarını 31 Temmuzda piyasaya sürecek.

Güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre yeni Kindle Fire’da eskisinde bulunmayan kamera ve dokunmatiğin dışında ses kontrol tuşları da yer alacak.

iPad’ın pazar payından alabilmek adına sattığı tabletlerden zarar edip, uygulamalardan kazanç sağlamak planlanarak 199 dolardan piyasaya sürülen Amazon Kindle Fire, çok kısa sürede hediye sezonunun da olumlu etkisi ile başarılı satış rakamlarına ulaşmıştı. CNET tarafından paylaşılan rapora göre, 2. nesil Kindle Fire da piyasaya 199 dolardan sürülecek. Geçtiğimiz sene satışa sürülen Kindle Fireların fiyatlarının ise 149 dolara inebileceği haberde belirtiliyor.

Google’ın yeni tableti Nexus 7‘yi bu ay bitmeden piyasaya süreceği dedikoduları sektörde yer alırken, görünüşe göre Amazon rekabette geri kalmamak adına yenilikleri ile Kindle Fire’ı hızlıca tüketiciler ile buluşturmayı planlıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*