16 Aralık 2018

Neiman Marcus Yeni Mobil Uygulaması ile Müşteri Hizmetlerinde Fark Yaratıyor

Lüks mağazalar zinciri Neiman Marcus, denemeye başladığı yeni mobil uygulaması ile kişiselleştirilmiş müşteri hizmetlerinde çığır açacağa benziyor.

Offline mağazalarında müşterilerine standartların oldukça yukarısında hizmet sunan firma, müşterileri ile bağını daha da güçendirmek adına yeni bir iPhone uygulamasını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yeni uygulamasında mağazalarına uygulamayı cep telefonuna yüklemiş olan bir müşteri girdiğinde, bunu mağazalarına yerleştirmiş oldukları sensörler sayesinde algılayan firma, müşterilerine alışveriş yaparken kendilerine yardımcı olmasını istedikleri müşteri temsilcilerinin mağazalarda olup olmadıklarını gösteriyor.

Müşteri temsilcilerine ise, müşterileri mağazaya girer girmez onların Facebook resimlerini ileten uygulamada, müşterilerin en sevdikleri temsilci ile alışveriş yapmaları sağlanırken, temsilcilerin ise müşterilerini tanımaları açısından müşterinin önceki alışverişlerine ve detaylı bilgilerine ulaşmaları sağlanıyor.

Neiman Marcus müşteri temsilcileri, kendilerini favori olarak belirlemiş müşterilerinin uygulama üzerinde beğendiklerini belirttikleri ürünleri de görüntülemeleri uygulama ile sağlanırken, müşteriler temsilcilerinin yanı sıra uygulamalarından mağazadaki indirimler, yeni ürünler ve moda trendleri hakkında bilgilendiriliyorlar.

Marka, müşterilerine favori satış temsilcilerinden randevu alma, onlara mesaj bırakma gibi olanaklar da tanıyor.

Neiman Marcus, NM Service ismi ile piyasaya sürmeyi planladığı offline alışverişlerdeki hizmetleri bir üst boyuta atlatan uygulamasının denemelerini Austin, Dallas, San Francisco ve Palo Alto’da yapmaya başladığını açıklıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*