21 Kasım 2018

Nordstorm’dan Erkek Magazini GQ ile Ortaklaşa Online Mağaza

Özellikle tanınmış büyük mağazalar erkek tüketicilerin dikkatini online alışverişe çekebilmek adına son zamanlarda sıklıkla tanınmış dergilerle ortaklaşa mağazalar açıyorlar.

J.C. Penny’nin Esquire ile, Gilt Groupe‘nin yine GQ magazin ile yaptığı online mağazaları içerisindeki seçme ürünlerin sergilendiği dükkanlardan sonra, ABD’nin en büyük lüks mağaza zinciri Nordstorm da erkek magazini GQ ile ortaklaşa ‘GQ Selects’ online dükkanını açacağını açıkladı.

GQ editörleri tarafından seçilmiş ürünlerin sergileneceği NordstromMen.com içerisinde yer alacak olan GQ Selects’in Haziran ayında yayına gireceği iki firma yetkilileri tarafından paylaşılıyor.

Aynı ürünlerin GQ magazinin online sitesi GQ.com’da da sergileneceği belirtilirken, GQ magazin yetkilileri 7 milyon GQ üyesini Nordstorm modası ile bir araya getirmekten memnuniyet duyduklarını açıkladılar.

Nordstorm, GQ Selects mağazasının NordstormMen.com içerisinde 2012 sonuna kadar yer alacağını ifade etti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*