19 Aralık 2018

Nordstorm’dan Ücretsiz Kargo ve İade Atağı

Lüks giyim, aksesuar ve kozmetik mağazası Nordstorm, online satışlarını arttırabilmek adına ABD içerisinde ücretsiz kargo ve iade hizmetini başlattı.

Daha önceleri $200 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunan Nordstorm, bir süre önce e-ticaretini geliştirmek için 2016 yılına kadar bütçesinin %15’ine denk gelen 375 milyon doları e-ticaret teknolojisi geliştirme çalışmalarına harcayacağını belirtmişti.

Nordstorm Direct Başkanı Jamie Nordstrom, ücretsiz kargo ve iade hizmet ile müşterilerin daha rahat online alışveriş yapabileceklerini belirterek, e-ticaretin Nordstorm’un büyüme stratejisinde büyük yer tuttuğunu belirtti.

Uluslararası siparişlerde geçerli olmayacak olan ücretsiz kargo ve iade hizmetinin, Nordstorm’un online satışlarına büyük katkıda bulunması bekleniliyor.

Nordstorm ücretsiz kargo hizmeti sunmaya başlayarak, aralarında Amazon şirketi Zappos.com ve giyim mağazası L.L.Bean gibi sayısı her geçen gün artan firmaların arasına katıldı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] Nordstorm’dan Ücretsiz Kargo ve İade Atağı […]

Fikrini söyle

*