19 Aralık 2018

Ofisegelsin.com 3 Ayda 40.000 Üyeye Ulaştı

Ocak ayında ofislerin tüm kırtasiye, elektronik alet ve araç-gereç ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Ofisegelsin.com, 3 ayda 40.000 üyeye ulaştığını açıkladı.

Türkiyedeki ofis ve kırtasiye ürünlerinin online ve offline toplam pazar büyüklüğünün yıllık 4 milyar dolar olduğunun ortaya çıktığını belirten firma yetkilileri, Ofisegelsin.com olarak bu pazardan alacakları %1’lik payın bile ciddi oranlara denk geldiğini belirttiler.

Özellikle kurumsal B2B müşteri kitlesine sahip olduklarını ileten firma, 3 ay içerisinde site trafiğinde hızlı artış yaşadıklarını, gerek oldukça geniş ürün seçeneği, gerekse farklı ürünlerin fiyatlarını aynı anda görebilme özelliği ile günlük ziyaretçi sayısını 5000 kişiye ulaştırdıklarını ifade etti.

Ofisegelsin.com, 3 ayda 40.000’e ulaşan üye sayısını sene sonuna kadar 500.000 kullanıcıya çıkarmak için çalışmalar içerisinde olduklarını, online reklam ve sosyal medyadan üye kazanımlarına ağırlık verdiklerini paylaşarak, online pazarlama çalışmaları ile özellikle üye kazanımlarında başarı sağladıklarını belirtti.

İstanbul içerisine kendi araçları ile teslimat yapabilen firma, kurumsal firmaların geleneksel tedarik yöntemleri ile ofis ürünlerinin kendilerine ulaşmasını bekleyerek vakit kaybettiklerini, hızlı kargo hizmetleri ile kısa sürede müşteri sayılarını hızla arttırdıklarını açıkladı.

Bu güne kadar gerçekleşen satış verilerinden 2012 sonu itibarı ile gerçekleşmesi ön görülen satış rakamlarını da paylaşan Ofisegelsin.com, sene sonu itibarı ile günlük 10.000 TL satış cirosu yakalamayı hedeflediklerini öne sürdü.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*