14 Aralık 2018

Ofis İhtiyaçlarını Karşılayan Online Girişim: Ofix.com

Yeni bir girişime adım atmanın heyecanı, yepyeni ofis tasarımlarında gösterir kendini. Alınması planlanan her ofis eşyası mağaza mağaza dolaşılıp özenle seçilir. Özellikle bizim kültürümüzde çay ikramı eşliğinde gerçekleştirilen sohbetleriyle meşhur ofis ortamlarının keyifli bir atmosfere sahip olması da gerekir.

Yurt dışında Staples gibi bir örneğin önderliğinde baş döndürücü bir büyüklüğe sahip olan online ofis malzemeleri sektörü Türkiye’de de ciddi bir ivme yakalamış durumda. Internet Retailer Top 500 listesinde Apple ve Walmart.com gibi devleri geride bırakan ofis gereçleri satış firması Staples, sektörün potansiyelini rahatlıkla özetliyor herhalde.

Ülkemizde ise online ofis malzemeleri satışında yeni bir soluk olarak dikkat çekiyor: Ofix.com. Türkiye’de dikey bir sektöre odaklanan e-ticaret sitelerinden Ofix; ofis kırtasiye, tüketici elektroniği, teknoloji sarf malzemeleri, gıda tüketim ürünleri, temizlik ürünleri, ambalaj ve hijyen ürünleri gibi temel ofis ihtiyaçlarının internet üzerinden satışını gerçekleştiriyor.

Maya Mağazacılık çatısı altında hizmet veren girişim, sade ve anlaşılır bir tasarımıyla, online alışveriş konusunda tecrübesi olmayanlar için de erişilebilir olma amacını taşıyor. Kullanıcılar hangi sayfada olursa olsun, sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Sepeti Gör” butonuna tıklayarak sepetlerindeki ürünleri incelemekte oldukları sayfadan ayrılmadan görebiliyorlar. Ayrıca Ofix.com’un, alışveriş yapmak isteyen fakat sisteme üye olmak istemeyen kişiler için üyeliksiz alışveriş imkanı da sunduğunu, ancak üye olanlara 10 TL indirim verildiğini de belirtelim.

Ana sayfalarında kampanyalı ürünlerin öne çıkarıldığı sitede ayrıca; “Yeni Ürünler” “Çok Satanlar” “Sizin İçin Seçtiklerimiz” adı altında üç ana kategori de yer alıyor. Şu sıralar ise, genel ofis ihtiyaçlarının yer aldığı “Tanışma Paketi”ni yüzde 25 indirimli olarak sunan Ofix.com, kredi kartı, havale / EFT ve 444 63 49 telefon numarası üzerinden ödeme yapma imkanı sunuyor. Sadece internet üzerinden satış yapan bir e-ticaret sitesi olan girişimin, fiziksel bir mağazası ise bulunmuyor.

Facebook ve Twitter hesaplarıyla anlık olarak promosyon ve indirimli ürünlerini takipçileriyle paylaşan Ofix.com; haftalık, aylık kampanyalarından ve dönemsel indirimlerinden haberdar olmak isteyen kullanıcıları için bir e-bülten hizmeti de sunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*