21 Kasım 2018

Online Paket Takip Sistemi Slice Artık Hediyeleri de Takip Ediyor

Slice, online alınan her türlü ürünün an be an lokasyonunu gösteren ve online alışveriş yapılan mağazalardan tüketicilere iletilen satın alım onay emaillerini kendi bünyesinde depolayan farklı bir online ürün takip start-up’ı.

Her türlü ürünün artık online olarak temin edilebildiği, fakat paketlerin takibinde zaman zaman zorluklar yaşanıldığı düşünülerek kurulan Slice, ücretsiz hizmet sunan bir web sitesi.

Şimdilik Yahoo ve Gmail hesapları paylaşılarak kullanılabilinen Slice, tüketiciler online bir alışveriş yaptıkları anda alışveriş yapılan mağazadan gelen onay mailini saklıyor, paketler kargoya verildiğinde ya da yollanılan yere ulaştığında bilgileri tüketiciler ile paylaşıyor.

Mobil uygulaması da bulunan online paket takip sistemi Slice, artık kullanıcıları kendilerine hediye yollandığında da bilgilendirecek.

Tüketiciler, Slice kullanan herhangi biri tarafından kendilerine iletilen bir hediyenin bilgilendirmesini email olarak alacakları gibi, hediyenin lokasyonunu da, hediyenin henüz ne olduğunu bilmeden harita üzerinde takip edebilecekler.

Tüketicilere, online satın aldıkları her ürünün takibi konusunda destek olmak üzere Slice’ı kurduklarını belirten firma yetkilileri, yeni hediye takip sistemi ile hem kullanıcılarını hediyeleri konusunda bilgilendirdiklerini, hem de hediyelerinin ne olduğunu bilmeyen tüketicilerin hediyeleri için çok daha fazla heyecanlanmalarını sağladıklarını belirtiyorlar.

Bu yeni uygulamasını ABD’de en fazla hediyenin gönderildiği Noel zamanına denk getiren Slice, kullanıcı sayısının hızlıca artmasını sağlayabilecekmiş gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*