12 Kasım 2018

Şirketler İçin 11 Online Toplantı Aracı

Bu yazı konuk yazarımız Ege Can Deniz tarafından kaleme alınmıştır.

İş hayatımızın önemli noktalarından biri haberleşme. Bunun için de telefon görüşmeleri, iş yemekleri ve en önemlisi toplantılar yapılmakta. Şirket içi yapılan toplantılar kadar online toplantılar da gelişen teknolojiyle birlikte uzak mesafelerdeki şirketlerin yüz yüze toplantı yapmalarını sağlıyor. E-posta ya da telefon görüşmeleri yerine online toplantılar verimliliği oldukça artırıyor. Hazırlamış olduğumuz online toplantı araçlarıyla; video ve sesli konferanslar, ortak belge ve sunum paylaşımları, küçük grup ve büyük seminerler için birçok araç bulunmakta.

1.Skype

Picture 1 of 11

Dünya’nın en ünlü görüntülü konuşma hizmeti sağlayan şirket olan Skype bu unvanı gerçekten hak ediyor. 10 kişiye kadar görüntülü konuşma imkanı sağlayan uygulama anlık mesajlaşma, video mesajlaşma, grup ekran paylaşımı gibi birçok özelliği bulunan Skype oldukça iyi de bir altyapıya sahip. Bu özelliklerin yanında ücretsiz de kullanılabiliyor olması da kullanıcılar için önemli bir avantaj.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. mert meriç der ki:

    En güzelini kaçırmışsınız: https://www.uberconference.com/

  2. Bizde şirkette skype kullanıyoruz dev ekranda ,içerisinde pc-kamera-mikrofon gibi donanımları bulunduran megatablet diye bir cihaz ile. Türk yapımıymış. Helal olsun.

Fikrini söyle

*