14 Aralık 2018

Optimist’in Seminerinde Y Kuşağı, Sosyal Medya ve İş Dünyası Konuşulacak

y kuşağı
Zamanında efsaneler yaratmış tüm iş ve pazarlama fikirlerinin artık neredeyse demode olduğu bugünün şartlarında, artık bütün ticari dinamikler tüketici profillerine ve onların yeni kullanım araçlarına göre şekilleniyor. Dolayısıyla iletişimin şekli ve yönü de değişiyor.

Tam da bu konuyla ilgili olarak; girişim, inovasyon ve yönetim alanlarına özel Türkiye’nin ilk ekonomi dergisi Optimist, 24 Eylül 2013 tarihinde “Y Kuşağı, Sosyal Medya, İş Dünyası” adlı bir seminer düzenliyor.

Hakkında söylenecek çok şey olan Y kuşağının masaya yatırıldığı ve sosyal medya ile iş dünyasını bir araya getiren bu organizasyonda, Y kuşağının etkisiyle değişen dengeler, algı yönetimi, iletişim yöntemleri ve bu konularda iş dünyasının dikkat etmesi gereken unsurlar üzerinde durulacak.

Pek çok önemli şirketin kurumsal iletişim ve insan kaynakları departmanları yöneticilerinin yer alacağı seminere reklam dünyasından da pek çok profesyonel katılacak.

Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Uluslararası Reklamcılık Derneği (IAA) Dünya Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Atasoy, IPPA İstanbul Pozitif Psikoloji Akademisi Stratejik Planlama ve İletişim Danışmanı Fatmanur Erdoğan, İtibar Yönetimi Danışmanı Salim Kadıbeşegil ve PR Aktif İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Yavuz Can Yazıcı’nın görüşlerine başvurulacağı seminerin konusunu özetlemek gerekirse; Y kuşağının ve sosyal medyanın iş dünyası üzerindeki etkilerine, hem şirket  hem de tüketici ihtiyaçları açısından bakılacak.

Seminerin programı ve adres bilgileri  ise şöyle:

Program:

Tarih: 24 Eylül 2013

Saat 14:00-18:00

Adres:

Yer: YEM T2 Toplantı Salonu

Yapı-Endüstri Merkezi | The Building Information Centre

Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430 Fulya / IstanbulSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. melih sucu der ki:

    Katılım serbest mi yoksa bir akreditasyonu var mı acaba?

Fikrini söyle

*