19 Kasım 2018

Otel Rezervasyon Sitesi Hotels.com Sadakat Programını Avantajlı Fiyatlarla Yeniledi

Dünya çapında online konaklama rezervasyon hizmeti veren Hotels.com®, müşterilerinin daha uygun fiyatlarla otel rezervasyonu yapmasını sağlayan yeni programı Gizli Fiyatlar’ı tanıttı. Dünyanın gözde noktalarındaki otellerle pazarlık yaparak belirlenen fiyatlar ve sadece üyelerin yararlanabileceği binlerce özel fırsat Gizli Fiyatlar programıyla sunuluyor.

Gizli Fiyatlar’dan yararlanmak için Hotels.com e-posta listesine üye olmak, Hotels.com’un ödüllü mobil rezervasyon uygulamasını indirmek ve/veya yenilenen ücretsiz Hotels.com® Rewards programına kayıt olmak yeterli.

 

Hotelscom-Rewards-2Yeni programa yeni avantajlar

Hotels.com sadakat programı Welcome Rewards®’ı yenileyerek adını Hotels.com® Rewards olarak değiştirdi. Sadakat programı üyeleri dünyadaki yaklaşık 200 bin otelde ve diledikleri tarihlerde her 10 gecelik konaklama karşılığında bir gecelik konaklama kazanıyor. Welcome Rewards üyeleri otomatik olarak Hotels.com® Rewards üyesi oluyor ve hesaplarında herhangi bir değişiklik olmadan ücretsiz konaklama kazanmaya devam ederek yeni Gizli Fiyatlar programınından yararlanabiliyor.

Hotels.com Müşteri Pazarlama Başkan Yardımcısı Clive Peoples konuyla ilgili açıklamasında her zaman fark yaratmaya odaklandıklarını belirterek şunları söyledi: “Gizli Fiyatlar programıyla üyelerimize, mobil uygulamamızı kullananlara ve e-posta abonelerimize avantajlı fiyatlarla ek tasarruf imkanı sunuyoruz.”

15 milyondan fazla üyeye ödül fırsatı sunan Hotels.com sadakat programı bugüne dek üyelerine 3 milyonu aşkın ücretsiz konaklama kazandırdı. Hotels.com® Rewards üyeleri ödüllü Hotels.com mobil rezervasyon uygulaması veya bilgisayar arayüzüyle Gizli Fiyatlar sayfasındaki ücretsiz konaklama fırsatlarına erişebiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*