13 Kasım 2018

Oto Aksesuar Satışı Yapan Online Alışveriş Siteleri

Geçen hafta, kullanımı gittikçe artan motosikletlere özel olarak giyim ve aksesuar sitelerine yer vermiştik. Bu hafta ise hayatımızın artık ayrılmaz bir parçası haline gelen ve yeri küçümsenmeyecek boyutta olan, teknolojik gelişmelerle beraber her gün bir yenisi çıkan arabaların aksesuarlarını alabileceğiniz sitelere yer veriyoruz.

Kendi otomobilinin eksiklerini ve güncel aksesuarlarını edinmek isteyenler için bu haftaki e-ticaret şirketleri listesi yazımızda Oto Aksesuar Satışı Yapan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler de yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Arabamaraba.com

oto-aksesuar-satisi-yapan-online-alisveris-siteleri-arabam-araba
1960 yılında farklı bir isimle kurulan ve bir aile şirketi olan Arabamaraba, 5 yıldır 130 bayisi ile internet üzerinden hizmet veriyor. İstanbul Maslak’ta bulunan şirketten yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme kolaylığının yanı sıra, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Ayrıca havale ile ödemelerinizde %5 indirim uygulanıyor.

Balkanopelparca.com

oto-aksesuar-satisi-yapan-online-alisveris-siteleri-balkan
1948 yılından beri sektörde bulunan 60 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Balkan Opel Parça’da, İstanbul içi yapacağınız alışverişlerden herhangi bir kargo ücretinin alınmamasının yanı sıra, diğer şehirler için 300 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir ücret alınmıyor. İstanbul Aksaray’da bulunan şirketten 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kredi kartlarına artı taksit imkânı sunulmakta.

Cancanoto.com.tr

oto-aksesuar-satisi-yapan-online-alisveris-siteleri-cancan-garage
Ankara’da bulunan ve sektörde 20 senedir faaliyet olan Cancan Oto’da, 7 ana kategori altına yayılmış geniş ürün yelpazesini bulabilirsiniz. Mağazada satılan tüm ürünler ithalatçı ve imalatçı firma garantisi altında satışa sunulurken, aldığınız ürünlerde 7 günlük cayma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Demirciogluoto.com

oto-aksesuar-satisi-yapan-online-alisveris-siteleri-demircioglu-oto
1976’dan beri faaliyet gösteren ve Kadıköy’de bulunan Demircioğlu Oto’da satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmalar garantisi altında satışa sunuluyor. İstanbul içi vereceğiniz siparişler 2 iş günü, İstanbul dışı ise 4 iş günü içinde teslim ediliyor. Kargo ücretleri ürünün miktarı ve hacmine göre değişiklik göstermekte.

Eliftuning.com

oto-aksesuar-satisi-yapan-online-alisveris-elif
1992 yılında faaliyetine başlayan Elif Tuning bir çok markanın Türkiye Distribütörü ve ana bayisi. 2006’da online satışa başlayan firmada, 29.000 kalemin üstünde ürün çeşidi bulunmakta. Hafta sonu vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi işleme alınırken, aldığınız ürünleri herhangi bir nedenden dolayı teslim etmek isterseniz, 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

Oto724.com

oto-aksesuar-satisi-yapan-online-alisveris-oto-7-24
Aksesuar ürünlerinin yanı sıra bakım ürünlerini de bulabileceğiniz Oto 7/24’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına bir çok karta 6 taksit imkanı bulunurken, 200 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Ayrıca havale EFT ile ödemelerinizde %3 indirim uygulanıyor.

Otoaksesuar.com

oto-aksesuar
1995 yılında farklı sektörde faaliyetine başlayan şirket Bursa’da bulunuyor. 6 ana kategori altına yayılmış geniş ürün yelpazesini Oto Aksesuar’da bulabilirsiniz.

Otoaksesuartoptancisi.com

oto-aksesuar-toptancisi
Oto Aksesuar Toptantıcısı’nda 7 kategori altına yayılmış geniş ürün yelpazesine sahipken, satılan tüm ürünler işçilik, tasarım ve malzeme hatalarına karşı en az 1 yıl süreyle üretici firma garantisi altında satışa sunuluyor.

Otoavm.com

oto-avm
2009 yılında İzmir’de faaliyetine başlayan Oto Avm’nin Outlet kategorisinde %35 indirim varan ürünleri bulabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı bulunmasının yanı sıra 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bi kargo ücreti alınmıyor.

Tuningport.com

tuning-port
İstanbul’da bulunan Tuning Port’da 30’a yakın kategori bulunuyor. 100 TL ve üzerine artı taksit seçenekleri verilmesinin yanı sıra, garanti süresi bütün ürünlerde 1 yıldan başlıyor. Herhangi bir aksaklığa karşı 7 gün içerisinde aldığınız ürünü teslim edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Omsa candır. Güvenilir ve kaliteli hizmet. “otoaksesuar”

  2. Metin Dikmen der ki:

    http://www.x-tremetuning.com/shop/

    Ayrıca X-Treme Tuning’de hatırı sayılır bir site.

  3. 750 MODEL ÇELİK JANT VE 8000 ÇEŞİT OTO YEDEK PARÇA GAMINA SAHİP SİTEMİN DİKKATE ALINIP EKLENMESİNİ İSTER İYİ ÇALIŞMALR DİLERİM.

  4. Türkiyenin Lider Oto Akseuar Magazası 5000 e yakın çeşitleriyle açılmışdır. Bilginize 🙂

  5. Günümüzün en gözde zevk anlayışlarından biri otomobiller için yapılmış olan modifiyelerdir. Kimileri araçlarına yapmış oldukları modifiye aracın kendi fiyatından bile fazladır. Bu anlamda çok büyük paraların harcandığını söylemek pek de hata olmaz. Durumun böyle olması doğal olarak modifiye sitelerine gün doğurmuştur.

Fikrini söyle

*