17 Kasım 2018

Otorento.com: Online Araç Kiralama Servisi

otorento-arac-kiralama
”Türkiye’nin araç kiralama ağı’’ mottosuyla hizmet veren Otorento, araba kiralama sektöründe kullanıcılarına bilindik araba kiralama servislerinden daha fazla seçenek sunan bir ağ.

E-ticaret sektöründe bir boşluğu doldurmak için yola çıkan platform, online ama aynı zamanda gerçek hayata dokunan bir hizmet vererek, tüketicinin dilinden anlama işini layıkıyla yerine getiriyor demek yerinde olacaktır.

En büyük alametifarikası, kullanıcılarına hemen hemen her yerden online olarak, servislerin ofislerini tek tek gezmeden kolayca araba kiralamalarını sağlamak olan Otorento, tüketicinin kiralamak istediği ya da isteyeceği arabanın modelinden, yaşına ve rengine kadar çok geniş yelpazede seçeneklere sahip. Tüm bunları en uygun fiyat fırsatıyla harmanlayarak sunması ise platforma artı bir değer katıyor.

Platform adına sayabileceğimiz bir diğer artı yön ise, Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılabilir olması. 71 il ve 700’den fazla lokasyonda var olan Otorento, tedarikçilerinden  sağladığı otomobillerin kiralanmasına ön ayak oluyor. Kiralanan arabalar ise tüketicinin istediği yere götürülüyor.

otorento-arac-karsilastirma
Araba kiralama denilince akıllarda oluşan soru işaretlerinden birisi ise, hizmet sırasında ve sonrasında yaşanabilecek kullanıcı veya şirket bazlı problemler.  Ancak bu platformda, birden fazla araç kiralama şirketi tedarikçi görevi görüyor olmasına rağmen şirketlerin hepsi ‘’rentoquality’’ adı verilen kalite testine tabi tutuluyor. Böylece hizmet kalitesi şirketten şirkete göre değişemiyor. Kısaca, Otorento’nun sunduğu hizmet kalitesi, standartlaştırılmış durumda.

Aynı zamanda, Otorento’da fiyata ya da modele göre filtreleme ve sıralama yapmak da mümkün. Platform, işi bir adım öteye taşıyarak renk seçimini dahi tüketiciye bırakıyor. Araç kiralamada sıkça yaşanan bir sorunun yaşanmayacağı garantisi de var. Şöyle ki  Otorento, ekranda online olarak görülen aracın benzeri değil de bire bir kendisini kiralama garantisi veriyor.

Otorento’ya dair son olarak eklemek istediğimiz özellik ise, kiralanan araçların 3 yaşından büyük olmaması. Eğer 3 yıldan büyükse, platformdan çıkarılıyor. Ayrıca, düzenli bakımı yapılmış ve yıpranmamış araçlar sunuluyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. güzel bilgi teşekkürler

  2. Çok başarılı bir çalışma olmuş.

  3. eyup erturk der ki:

    araclar hakkinda fazla detay bulamiyoruz klima sigortalari kasko vs gibi standartlari ne exralari ne bilmiyoruz ki exra detay verirmisiniz lutfen

  4. Bilgiler için teşekkürler

  5. otorento çok ucuz fiyatlar ile araç kiralama işlemi yapıyor. Antalya da kış aylarında günlük 35 tl ye kadar düştü

Fikrini söyle

*