14 Kasım 2018

Limango Kurucusu Otto Group Brezilya’ya Açılıyor

Ülkemizin önde helen private shopping sitelerinden biri plan Limango‘nun da kurucusu plan Otto Group, Brezilya’ya yeni bir yatırım gerçekleştirdi.

Giyim ve aksesuar satışı yapmak üzere Brezilyalı Posthausla bir işbirliğine giden Otto Group, yeni bir e-ticaret sitesi açmayı planladıklarını açıkladı.

Sadece kadın tüketicileri hedefleyeceklerini belirten Otto, 2007 yılında kurulmuş olan ve senelik 129 milyon dolarlık ciroya ulaşan Posthausla oluşturacakları ortaklık sayesinde, aynı Rusya pazarında yaşadıkları gibi 5 yıl içerisinde pazar lideri konumuna gelmeyi hedeflediklerini açıkladı. Otto CEO’su Hans-Otto Schrader hedeflerinin aynı zamanda 5 yıl içerisinde 500 milyon dolarlık senelik satış rakamına ulaşmak olduğunu açıkladı.

Detayların paylaşılmadığı anlaşma ile firmalar Otto’nun markalarının yanı sıra Posthaus’un kendi markasını da yeni sitelerinde satacaklar.

Otto’nun yanı sıra 1-800-Flowers da %25 yıllık e-ticaret büyüme hızı ile dikkatleri üzerine çeken Brezilya pazarına yatırım yaparak benzer bir hizmeti bu pazara sunmaya başlayacaklarını belirtti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*