16 Kasım 2018

Özel Davetiyelerinizi İnternet Üzerinden Yollayın

Davet Postası pazarda henüz olmayan online davetiye hizmetini Türkiye’ye getirme kararımız sonucunda doğdu. Davet veren kişi ve kuruluşların hem davetiye basım maliyetini azaltacak hem de onları dağıtım stresinden kurtaracak bir hizmet sunuluyor. Ayrıca gönderim sonrasında da davetlilerin katılım durumlarını siteden takip edebilecekleri için, LCV için tek tek aramak zorunda da kalmıyorlar. Böylece davetiye bastırmak, göndermek ve takip etmek ile harcayacakları zamanı ve parayı bu özel günleri ile ilgili başka şeyler yapmak için kullanabiliyorlar. Yalnızca düğün, doğum günü değil, iş toplantıları için de sistem kullanılabiliyor.

Sistem nasıl çalışıyor

İlk adım olarak zevkinize göre site üzerinden bir davetiye seçiyorsunuz. Davetiyenizi, zarfını ve hatta pulunu bile kendinize göre düzenledikten sonra davet detaylarınızı gün, saat ve yer olarak belirtiyorsunuz. Bu aşamada davetiyeniz gönderime hazır. İster adres defterinizden yükleyerek, ister bir Excel dosyasından aktararak, isterseniz de elle tek tek girerek davetli listenizi oluşturuyorsunuz. Ardından davetiyenizi dilediğiniz zaman, seçtiğiniz davetlilerin e-posta adreslerine gönderiyorsunuz. Dilerseniz LCV yapmamış olan misafirlerinize hatırlatma yapılmasını da seçebiliyorsunuz.

dp

Üyelere sağlanan avantajlar

İlk üye olunduğunda 25 Davet Para hediye veriliyor. Dolayısıyla 25 davetliye kadar davetpostası.com’un tüm hizmetlerinden istediğiniz gibi faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca site üzerindeki adres defterinizde tüm kontaktlarınızın bilgilerini tutabiliyor ve sonraki davetlerinizde de kullanabiliyorsunuz. Site üzerinde hem size gelen, hem de gönderdiğiniz tüm davetiyeleri saklayabiliyor, ayrıca gönderdiğiniz bir davetiyeyi isterseniz kopyalayarak ilerde vereceğiniz bir davet için kolayca davetiye oluşturabiliyorsunuz.

Davet Postası ödeme sistemi

dparaSitede geçerli olan para birimi Davet Para. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına uygun olan adetteki avantaj paketlerinden veya tek tek istedikleri adette Davet Parayı istedikleri her zaman satın alabiliyorlar.  Bu paraları davetiye gönderiminde kullanıyorlar. Her davetiye şablonunun kaç davet para olduğu altında belirtiliyor. Ayrıca kullanıcılar zarfın iç desenini veya pulunu kişiselleştirmek isterlerse ek Davet Para harcayarak bunu da gerçekleştirebiliyorlar. Eğer kişiselleştirmezlerse sadece davetiye şablonunun Davet Para değerini davetli adetleriyle çarparak ödeme yapıyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*