20 Kasım 2018

Özyeğin Üniversitesi ve Etohum’dan Melek Yatırımcılık Eğitimi

Türkiye’de girişimcilik denildiği zaman akla ilk gelen kuruluşlardan olan Özyeğin Üniversitesi ve Etohum, geleceğin melek yatırımcılarını yetiştirmek amacıyla ortak bir eğitim programına imza atıyor.

20-21 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan “Erken Aşamada Yatırım ve Melek Yatırımcılık” eğitimi ile katılımcılar, yurtdışından gelecek olan eğitmen ve yatırımcıların tecrübeleriyle bilgilenme şansına erişecekler. 2 tam gün sürmesi planlanan eğitimi EBAN (Avrupa İş Melekleri Ağı) eski başkanı ve Go Beyond CEO’su Brigitte Baumann verecek.

Yatırımcılar, yatırımcı adayları ve üst düzey yöneticilerin dahil olmasının önerildiği eğitim, katılımcılara melek yatırımcı olma yolunda sayısız faydalar sağlayacak:

  • Melek yatırımcıları daha aktif olmaya teşvik edecek bilgi ve araçlar
  • Melek yatırımlarda verimliliği başarıyı arttırmak için en iyi uygulamaların, modellerin, anlaşmaların ve kaynakların paylaşımı
  • Melek yatırımcılar ve yerel uzmanlar ile karşılaşmak için fırsatlar
  • Yeni melek gruplarının oluşturulmasını teşvik etmek.

Eğitim kapsamında uygulanacak ilk iki çalışma birer günlük temel seminer olarak gerçekleştirilecek. Geriye kalan çalışmalar ise en fazla yarım günlük çalıştay (workshop) olarak planlandı. Eğitim dilinin İngilizce olacağı programda, ayrıca bir çeviri hizmeti sunulmayacağını da şimdiden belirtelim.

Kontenjanının 30 kişiyle sınırlandırıldığı etkinlik, Swiss Otel İstanbul’da düzenleniyor. 31 Ağustos’a kadar yapılacak kayıtlar için eğitim ücreti 800 Euro olarak belirlenmiş. Programla ilgili erken rezervasyon imkanlarından yararlanmak ve daha detaylı bilgi elde etmek için fazla zaman kaybetmeden organizasyon sayfasına göz atmanızda yarar var.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*