18 Kasım 2018

Pabbuc.com Kapandı! [Flaş Haber]

İzmir merkezli bir girişim olan ve Türkiye’de dikey e-ticaretin ilk ve en önemli aktörlerinden olan Pabbuc.com, internet sitesinden yaptığı bir duyuruyla satışlarına ara verdiğini açıkladı. Daha önce aldığı yatırımlarla da adından söz ettiren Türkiye’nin ilk dikey online ayakkabı satış sitesi Pabbuc.com’un flaş bir şekilde satışlarını durdurma kararı alması, sektörde ciddi bir yankı uyandırdı.

Ayakkabı ve aksesuar kategorisinde popüler markaların ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan girişim, 2005 yılından bu yana  hizmet veriyordu. 30 Kasım 2012, saat gece yarısına kadar yapılan siparişlerin sorunsuzca kullanıcılarına teslim edileceğini belirten Pabbuc.com İstanbul dışında faaliyet gösteren girişimler arasında en başarılılarından biri olarak gösteriliyordu. Son 2 yılda üst üste yüzde 500 büyüdüğü de açıklanan firmanın böyle bir karar almasının ne gibi yankıları olacak hep beraber göreceğiz.

Değerli pabbuc.com Müşterileri,

Türkiye’nin ilk online ayakkabı, çanta ve aksesuar mağazası olarak, siz değerli müşterilerimize 2005 yılından bugüne kadar 7 yıldır en iyi ve en güvenilir hizmeti vermek için aralıksız çalıştık. Ancak 30.11.2012 tarihinden itibaren belirsiz bir süre için satışlarımıza ara veriyoruz.

30.11.2012 saat 00:00’a kadar verilen tüm siparişler yine her zamanki kalite ve hızımız ile müşterilerimize sorunsuz olarak teslim edilecektir. Bu tarihe kadar verilen siparişler ile ilgili tüm destek talepleriniz için musterihizmetleri@pabbuc.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizden bugüne kadar maddi, manevi yardımlarını ve sevgilerini esirgememiş olan tüm müşterilerimize, 70’den fazla markamızın tedarikçilerine ve bugüne kadar özveriyle görev yapmış tüm çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla,Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. gittigidiyordan yatırım almışlardı, yatırımcıları ile anlaşmazlığa düşmüşlerdir, yoksa ortakları güçlü insanlar onlar istese kapanmazdı.
  böylece girişimcilerin yatırımcı ararken çok dikkat etmeleri gerektiğini ve her para verene ortaklık vermemeleri gerektiğini daha iyi anlamış olurlar.
  özellikle vizyon ortaklığı çok önemli…

  • Asli Karataş der ki:

   Üzüldüm.Kurucu ortağı çalışkan ve dürüst yapıda biriydı.Elinden tutulması gereken bir girişimci olarak görmekteyim.Güvenli aliş verişin adresini kaybettim.

 2. müesser der ki:

  cok uzuldm yaaaaaaaaaaaa nedennn cok guzel servısı urunlerı harıkaydı kı ben daımı musterılerınden bırıydım

 3. ERDAL der ki:

  gerçekten çok üzüldüm bende ayakkaıcıyım pabuc.com dan çok ayakkaı aldım .sitenin geri açılmasını istiyorun

Fikrini söyle

*