21 Kasım 2018

PageGroup İşe Almak İçin 50 İK Danışmanı Alıyor

Pagegroup-ik-kariyer-işe_alım-istihdamPageGroup bu yıl 50 yeni İK ve kariyer danışmanını bünyesine katacak. PageGroup, gençlere yerel, bölgesel ve global seviyede işe alım danışmanlığı ve kariyer fırsatları sunuyor. İş hayatında bir kaç yıllık iş deneyiminin ardından farklı alanlara geçiş yapmak isteyen gençlere çok kültürlü ve uluslararası bir iş ortamında çalışma olanağı hazırlıyor.

Geleneksel çalışma sistemleri ve ofisler artık genç  profesyonellere yetmiyor. Genç kuşak iş hayatının yanı sıra sosyal olanaklar sunan şirketleri tercih ediyor. Geleneksel iş modellerinin gözdesi yüksek maaşın cazibesi, yerini daha vizyoner ve yenilikçi çalışma ortamına bıraktı.  Kişisel gelişme ve ilerleme imkanı sunan şirketler genç kuşak profesyonellerin gözünde bir adım öne çıkıyor. Yeni nesiller, çalışma hayatının ilk yıllarında iş vizyonu ve öğrenme imkanları yaratan çok kültürlü şirketleri tercih ediyor.

İlgili yazı: Deepak Chopra’dan Kariyerinizde Yapabileceğiniz 3 Hata

Kariyer danışmanlarına kariyer imkanı

Şirket işe alım hizmetleri danışmanlığı, işe alım süreç yönetimi, müşteri ve aday ilişkileri yönetimi alanında sorumluluk alacak adaylar arıyor. Lisans veya lisansüstü eğitim almış, İngilizce’ ye hakim adayların başvuruları bekleniyor.  Adayların üstün iletişim ve etkileme becerisi ile güçlü iş etiği ve hedefe ulaşma kararlılığına sahip olması başvuru yapacakları pozisyon için önemli kriterler arasında yer alıyor.

Organik şekilde büyüyen şirket, kariyer gelişimine önem veren bir yapıda çalışanlarına yetenek geliştirme programları hazırlıyor. PageGroup’un esnek çalışma imkanları, iş ve özel yaşamda kaliteli zaman geçirmeyi mümkün kılıyor. Çalışanlara, yan haklar ve şirket içi aktivitelerle zenginleştirilmiş güvenilir bir çalışma ortamı, yüksek performansa dayalı objektif değerlendirme sistemi ile mobil çalışma imkanı sağlanıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*