21 Kasım 2018

Papyon.com, TripAdvisor ile İçerik Anlaşması Yaptı

papyon-tripadvisorYemeksepeti‘nin 2012 yılı sonunda Lokum.com ile beraber yayına aldığı Papyon.com, TripAdvisor ile içerik ortaklığına giderek kullanıcılarına daha fazla tavsiye sunmaya başladı.

Dünyanın en zengin seyahat ve tavsiye sitelerinden olan TripAdvisor’ın yeme ve içme ile ilgili olan içeriklerini artık Papyon.com kullanıcıları da görebilecekler. Bu içerikler arasında mekan tavsiyeleri ve ortalama puanları yer alıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yemeksepeti kurucu CEO’su Nevzat Aydın, Papyon.com’un dışarıda yemek yemek isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı olacağına vurgu yaptı.

Kullanıcılarımızın kolay bir şekilde istedikleri bilgiye ulaşabilmeleri, hızlı ve doğru karar verebilmeleri bizim ilk amacımız. Dolayısıyla onlara daha zengin bir içerik sunabilmek hedefiyle ekip olarak büyük bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. TripAdvisor ile yaptığımız bu önemli işbirliği sayesinde kullanıcılarımıza daha da zengin bir içerik sunma fırsatına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde Papyon.com dışarıda yemek isteyenler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı olacak.

TripAdvisor İş Ortaklıkları Müdürü Fernando Oliveira da Papyon.com ile yaptıkları işbirliği hakkında mutlu olduklarını ve bundan sonra kullanıcıların TripAdvisor’daki içeriklerin de yardımıyla nerede yemek yiyebileceklerini daha iyi araştırabileceklerinin altını çizdi.

Ülkemizde de birçok kullanıcısı bulunan TripAdvisor, özellikle yurt dışı seyahatlerinde önemli bir bilgi kaynağı olarak kullanılıyor. Henüz çok yeni olan Papyon.com girişimi de Yemeksepeti’nin vizyonu ile beraber TripAdvisor’da hali hazırda bulunan içeriğe ortak olarak bize göre çok önemli bir adım atmış oldu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*