14 Kasım 2018

Paraşüt, Wired Dergisi En İyi Startuplar Listesine Girdi

Paraşüt 2Girişimciler için geliştirilen web tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, Wired dergisinin hazırladığı listede Avrupa’nın ilk 100 ve Türkiye’nin en popüler ilk 10 startup şirketi arasında yer aldı. Liste, şirketlerin pazar büyüklüğü ve hacmine göre değil, yerel pazarda en çok konuşulan markalar kriteri göz önüne alınarak oluşturuldu.

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean X. Yu, konuyla ilgili olarak şu sözleri aktardı: “Dünyanın en prestijli teknoloji dergilerinden Wired’ın ‘Europe’s 100 Hottest Startups’ listesinde Avrupa’nın ilk 100, Türkiye’nin ilk 10 şirket arasında yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Bu bizim için büyük bir başarı ve motivasyon kaynağı oldu. Büyüyen genç ve dinamik ekibimizle başarılarımızı hızla arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Web tabanlı fatura ve finansal yönetim çözümleri

Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek hedefiyle 2013 yılından bu yana web tabanlı fatura ve finansal yönetim hizmeti veriyor. İşletme sahipleri için finansal kontrol paneli niteliği taşıyan uygulamada fatura ve cari hesap yönetimi, kredi kartı ile online tahsilat gibi temel finansal hizmet ve bilgiler gerçek zamanlı ve kolay anlaşılır şekilde sunuluyor. Paraşüt $50M büyüklüğünde Hollanda merkezli girişim sermayesi fonu “Revo Capital” ve finansal hizmetler alanında uzmanlaşmış $435M büyüklüğündeki Silikon Vadisi merkezli girişim sermayesi fonu “Ribbit Capital”ın yatırımları ile büyüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Finansal yönetim konusunda en iyilerden biri Paraşüt. Şirketler için ön muhasebe konusundaki bütün eksiklikleri gideriyor.

Fikrini söyle

*