14 Aralık 2018

Pay2Phone: Türkiye ve Uluslararası Mobil Ödeme Pazarında Yeni Oyuncu

Pay2Phone
Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de de bir hayli büyüyen mobil ödeme sistemleri pazarına bir yeni oyuncu daha katıldı. Tamamen Türk sermayesi ile kurulan Pay2Phone, kullanıcıların kredi kartı veya banka hesabı kullanmadan sadece cep telefon numaralarıyla internet üzerinden alışveriş yapmalarını sağlıyor.

İnternet alışverişlerinin yanı sıra Pay2Phone’un hizmetiyle kullanıcılar para transferleri de yapabilecekler. Tüm para birimlerinin kullanılabildiği Pay2Phone şu an için 5 bin bayii ile hizmet vermeye başladı.

Uluslararası arenaya da gözünü çeviren şirket, kullanıcıların yerli ya da yabancı fark etmeksizin herhangi bir GSM operatörüyle Pay2Phone’un hizmetini kullanabileceklerini dile getiriyor.

Kullanıcılar Pay2Phone’un bakiye yükleme noktalarından nakit olarak yükleme yapabildikleri gibi uluslararası online satıcıların farklı ödeme sistemlerini kullanarak da hesaplarına hızlı bir şekilde bakiye yükleyebiliyorlar.

Pay2Phone ile anlaşmalı olan şirketlerin sayfalarından “Pay2Phone ile Öde” seçeneğini seçen kullanıcıların cep telefonlarına tek kullanımlık bir şifre geliyor ve bu şifreyi girerek hem yerli hem de yabancı sitelerden alışveriş yapılabiliyor.

Şirketin hazırladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*