21 Kasım 2018

PaybyMe Kart, Oyun Konsol ve Uygulama Mağazalarında Kullanılmaya Başlandı

paybyme kart
16 farklı ülkede faaliyet gösteren PaybyMe’nin ön ödemeli kartı geçtiğimiz günlerde konsol ve uygulama mağazalarında kullanılmaya başlandı. İnternetten güvenli alışveriş yapma konusunda çekinceleri olan kullanıcılar için geliştirilen ön ödemeli kartlar son dönemlerde bu tip alışverişlerde sıkça tercih edilen bir ödeme sistemi olarak öne çıkıyor.

PaybyMe Kart kullanıcıları Steam, Origin, PlayStation Network gibi oyun konsollarının online mağazalarından alışveriş yapabilecekler. Bunun yanı sıra mobil uygulamalara olan ilginin de artmasıyla beraber PaybyMe’nin ön ödemeli kartı, iTunes (AppStore) ve GooglePlay’de de kullanılabilir durumda.

Oyun konsol mağazalarının büyük yaz indirimine girmesiyle aynı dönemde bu uygulamayı başlatan PaybyMe, kullanıcıların istekleri üzerine XBOX Live, Samsung Appstore ve Son Teklif üzerinde de alışveriş yapılmasına olanak sağladı.

Kart sahiplerinden ekstra bir bedel talep etmeyen şirket 2010 yılında 26 kişilik bir ekiple yeni bir marka olarak kuruldu ve şirketin geçmişi 2002 yılına kadar uzanıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*