15 Kasım 2018

PayDragonla Tek Tuşla Mobil Yemek Siparişi

ABD’de özellikle başını işinden kaldıramayanlara yönelik tek tuşla yemek siparişine olanak tanıyan bir mobil yemek sipariş uygulaması yayına çıktı.

Dünyada ve ülkemizde olduğu gibi ABD’de de online ve mobil yemek sipariş sektöründe yoğun bir rekabet var. Buna rağmen bu pazardan pay almak isteyen yeni mobil uygulama PayDragon, kolay sipariş özelliğiyle gönülleri fethetmeyi planlıyor.

Sistemine her restaurant için sadece 4 ya da 6 menü ekleyen PayDragon, kullanıcılarının istedikleri restauranta tıklayıp, aynı ekranda yer alan menülerden birini seçmelerini sağlıyor. Tek tıkla menüyü seçen PayDragon kullanıcıları, uygulamaya yükledikleri kredi kartıyla ‘Öde’ butonuna bastıkları takdirde ödemeyi de yaparak siparişlerini almaya hazır hale geliyorlar.

Restaurantların sadece en favori menülerini uygulamalarına eklediklerini belirten firma CEO’su Hamilton Chan, oldukça seçici ve gurme yiyecekler arayan tüketicler için uygulamalarının çok uygun olmadığını, ama yoğun zamanlarında hızla sipariş vermek tüketicilerin hızlı hizmetleri sayesinde uygulamalarından fayda sağlayabileceklerini paylaşıyor.

Tüketicilere lokasyon bazlı olarak uygulama dahilinde yer alan yakın çevrelerindeki restaurantaları da gösterebilen uygulama, iOS ve Android cihazlar için üretilmiş ve şimdilik sadece ABD’nin güney batı eyaletlerinde kullanımda.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*