14 Kasım 2018

Tüketicilerin Alışverişlerinden Önce Web Site Kayıt Sorununa Paypal’den Çözüm

Ebay, tüketicilerin farklı her web sitesinden yaptıkları alışverişlerde kayıt olma derdini ortadan kaldırmak için PayPal Access uygulamasını başlattı.

PayPal Access ile online alışveriş yapan tüketiciler, tek bir kullanıcı adı ve şifresi belirleyerek, farklı sitelere tek bir şifreyle giriş yapabilecekler.

Ebay’in ödeme ve e-ticaret teknolojilerini birleştiren bölümü X.commerce Genel Müdürü Damon Hougland, online alışveriş yapmayı seven kesimin, her alışveriş yapmayı düşündükleri siteye kayıt yapmaktan sıkıldıklarını, PayPal Access ile hem online mağazaların hem de tüketicilerin işini oldukça kolaylaştırmayı planladıklarını belirtti.

PayPal Access ile anlaşma yapan mağazaların sitesine giriş yapmak isteyen tüketiciler, diledikleri takdirde PayPal kullanıcı adı ve şifresini de kullanabilecekler.

PayPal Access’in mağazalar ve tüketiciler için ücretsiz olarak hizmet sunacağını belirten Ebay CEO’su John Donohoe, mağazaların PayPal Access üyesi olarak onaylanmaları için tek şartın PayPal’den onaylı olmaları olduğunu belirtti.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*