13 Aralık 2018

PayPal Offline Ödemeleri Arttırmak Adına AJB ile İşbirliği Başlatıyor

10 Ocak tarihinde yayınladığımız haberimizde PayPal‘in ABD ev araç-gereç-dekorasyon devi Home Depot ile işbirliği içerisinde offline ödemeleri denemeye başladığını belirtmiştik.

PayPal cephesinden yeni gelen bir haber ise, firmanın hizmetinin gelişimini hızlandırmak adına offline ödeme noktası teknolojileri sunan AJB ile işbirliğine gittiği yönünde.

Aralarında Best Buy, Kohl’s gibi oldukça büyük zincir mağazaların da bulunduğu bir müşteri portföyüne sahip olan AJB, firmaların satış noktaları ile bankaları arasında ilişki kurulmasını sağlıyor.

2012’nin ilk çeyreği içerisinde hizmete gireceği belirtilen işbirliği ile PayPal’in sistemi AJB ile entegre edilerek offline satış noktalarında PayPal kullanımının yaygınlığının arttırabileceği, AJB’nin müşteri altyapısı ile PayPal’in milyonlarca bireysel müşterisinin entegresinin sağlanabileceği belirtiliyor.

AJB’nin 250.000 civarında noktada kullanıldığı belirtilirken, birkaç aydan beri offline ödeme sistemini mağazalara tanıtma çalışamaları yapan PayPal, AJB işbirliği ile çok daha kısa sürede kullanıcı marka sayısını arttırabilecek gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*