21 Kasım 2018

PayPal’in Dijital Cüzdanından Kişiselleştirilmiş Hizmetler

Mobil ödeme olanaklarına ağırlık vererek Eylül ayında duyurusunu gerçekleştirdiği “Alışverişin Geleceği” projesi ile kullanıcılarına sunacakları şaşırtıcı yenilikleri paylaşan PayPal, yeni dijital cüzdan uygulamasında hizmetlerini daha da geliştirmeyi planladığını bir blog yazısı ile duyurdu.

PayPal Global Ürün Başkan Yardımcısı Sam Shrauger tarafından paylaşılan yazıda, firmanın daha önce söz etmediği farklı ödeme seçeneklerine değinildi.

Kullanıcılarının daha önce paraları ile yapamadıkları pekçok şeyi mümkün kılmayı planladıklarını belirten PayPal yöneticisi, mobil cüzdana eklenen 4 yeni hizmeti tanıtırken, PayPal dijital cüzdanın oldukça kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmak üzere geliştirildiğini ekledi.

İlk olarak yeni PayPal dijital cüzdan ile kullanıcıların offline da olsa satın aldıkları ürünleri ödemek için 5-7 gün süreye sahip olacaklarını belirten Shrauger, ürünü satın alıp eve götürdükten sonra satın almaya karar verip vermemenin mümkün olacağını ifade etti.

Ürünlerin yeni cüzdan ile taksitler halinde ya da aynı anda hem hediye kartları hem uçuş milleri, hem müşteri sadakat puanları kullanılarak alınabilmesinin de mümkün olacağı PayPal tarafından paylaşıldı.

Kullanıcıların yeni cüzdana kredi kartı bilgilerini eklerken hangi kartla ne tarz ürünler ve ne kadara kadar ürünler alınabileceğinin de sisteme entegre edilebileceği, belirtilen tarzda ürün alındığı anda, daha önceden o tarz ürünler için seçilmiş olan kredi kartının kullanılmasının sağlanabileceği firma tarafından belirtildi.

PayPal dijital cüzdan kullanıcılarının ürün karşılaştırmaları ve satın almak istedikleri ürünleri cüzdanları ile yapıp, listeleyebilecekleri de belirtilirken, satın alınmak istenilen ürünlerle ilgili indirim ve fırsatların PayPal cüzdan tarafından kullanıcılarla paylaşılacağı Shrauger tarafından ifade edildi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*