18 Kasım 2018

Paypal Offline Ödeme Platformunu 15 Yeni Zincir Mağaza Anlaşması ile Güçlendiriyor

İlk ortaklığını Home Depot ile yaparak offline ödeme hizmetini başlatan Paypal, bu alandaki yaygınlığını arttırmak adına güçlü anlaşmalara imza attı.

ABD’nin en büyük zincir mağazaları arasında yer alan 15 marka, bundan böyle müşterilerine offline alanda da Paypal ile ödeme yapabilme olanağı sunacak.

Aralarında Abercrombie & Fitch, J.C. Penney, American Eagle, Barnes & Noble, Nine West ve Toys ‘R’ Us’ın da bulunduğu 15 büyük marka ile anlaşan Paypal, ödeme sisteminin bu mağazalara yaygınlaşması ile tüketicilerin offline ödemelerini de kolaylaştırmayı hedeflediklerini açıkldı.

Anlaşma yapılan yeni 15 mağaza ile Home Depot’ta tüketiciler Paypal ile ödemelerini iki şekilde yapabilecekler.

Tüketiciler offline mağazalarda PayPal ödemelerini Paypal ile entegreli telefon numaralarını ve belirledikleri şifreyi girerek, ya da Paypal tarafından basılmış ödeme kartlarını kullanarak gerçekleştirebilecekler.

Ocak ayında offline mağaza yaygınlığını arttırmak amacı ile AJB Software ile bir iş birliği başlatan Paypal, offline ödeme yaygınlığının bu 15 marka ile sınırlı olmadığını, farklı ödeme noktası anlaşmaları ile 50.000 küçük çaplı işletmeye ulaşmayı başardıklarını açıklıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*