13 Aralık 2018

PayPal Offline Ödeme Dünyasında

Ebay CEO’su John Donahoe yaptığı açıklama ile PayPal‘in 2011 sonuna kadar offline ödemelerde de kullanılmaya başlanmasını planladıklarını iletti.

Ebay 2011 2. çeyrek rakamlarından, özellikle de PayPal’in hızlı ilerlemesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Donahoe, offline ödemelerdeki büyüme hızının onlinedan yavaş olacağını düşündüklerini, ama yine de mağazalara online ödemelerde sağladıkları kolaylıkları satış noktası ödeme hizmeti ile offlineda da sağlamayı planladıklarını belirtti.

2011 yılı sonuna kadar offline ödeme hizmetinin denenmeye başlanacağını ileten Ebay CEO’su, isim belirtmeden 20 büyük mağaza zinciri ile PayPal offline ödeme sistemi konusunda görüşmeler yaptıklarını, 2012 yılı içerisinde anlaşmalarının son noktaya gelmesini beklediklerini ekledi.

Fırsat siteleri ile anlaşmalar yapmanın da yakın dönem planları içerisinde olduğunu belirten Donahoe, özellikle mobil alışverişin hızlı büyümesinden yararlanmanın firmaları için öneminin altını çizdi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*