14 Aralık 2018

PayPal Gaz İstasyonu ile Ortaklaşa Benzin Ödeme Uygulaması Yayınladı

PayPal‘in online, offline ve mobil ödemeleri birleştirme çabaları biliniyor.

Sürekli yapısını yenileyerek kullanıcılarına farklı ödeme olanakları ile ulaşmaya çalışan firma, ABD’nin Massachusets eyaletinde hizmet sunan bir gaz istasyonuyla anlaşarak yeni bir mobil ödeme uygulaması piyasaya sürdü.

Cumberland Farms isimli benzin istasyonunun bazı lokasyonlarında yayınladıkları SmartPay isimli uygulama ile mobil ödemeye olanak tanıyan Paypal, uygulama üzerinden benzin alan her kullanıcıya belirli bir süre için galon başına 5 sent indirim yapacağını da açıklıyor.

İndirimin masraflarının hangi taraf tarafından karşılandığı paylaşılmazken, uygulamanın en yakın Cumberland Farms lokasyonunu tüketicilere gösterdiği ve arabadan inmeye gerek kalmadan ödemeye olanak tanıdığı belirtiliyor.

Pilot olarak uygulamaya konulan hizmetin başarılı olması halinde benzin istasyonunun farklı lokasyonlarında da kullanılmaya başlanacağı firmalar tarafından açıklanırken, uygulamanın iPhone ve Android işletimli cihazlar için piyasaya sürüldüğü ekleniyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*