19 Kasım 2018

PayPal’dan Yazar Kasalara Eğlenceli Gönderme

PayPal-yeni-reklamOnline ödeme servislerinin en büyük oyuncularından PayPal, Amerika’da yayına giren reklam filmiyle geleneksel yazar kasaların miadının dolduğunu eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Şirketin geçtiğimiz ay tanıttığı yeni nesil yazar kasasını önümüzdeki ay tüm işlevleriyle hayata geçirmesi bekleniyor.

Absürd bir dille kaleme alınmış reklamın çıkış noktası, eski tip diyebileceğimiz yazar kasaların ‘kendileri’ ya da ‘birileri’ tarafından öldürülmesi. İşin eğlenceli kısmı, iki cinayet masası detektifinin de bu durumu çözmek için harcadığı çaba. PayPal’ın ciddi prodüksiyon yapılmış bu kaliteli reklamı bir seriye çevirip çevirmeyeceği ise, henüz bilinmiyor.

Şirketin önümüzdeki ay son kullanıcıyla buluşturacağı yeni nesil yazar kasası son zamanlarda yaptığı tek yenilik değil. Paypal’ın Mayıs ayı başında duyurduğu “Log in with PayPal” servisi, kullanıcıların PayPal hesaplarıyla giriş yapmalarını mümkün kılıp alışveriş deneyimini hızlandırmayı amaçlıyor.

PayPal ile birlikte Walmart da alışverişin geleceğini değiştirecek trendlere yön vermek için çalışmalara başlamıştı. Şirketin geçtiğimiz yıl uygulamaya geçirdiği sistem, kullanıcıların iPhone’larına yüklediği bir uygulama aracılığıyla barkodları okutmasının ardından hızla kasada kendilerinin ödemesi üzerine kurulu.

Reklamın tamamını buradan izleyebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*